Ergenler Makina Sanayi

Ergenler Makina Sanayi Ergenler Makina Sanayi

Ergenler Makina Sanayi 1977 yılında Hilmi - Kazım - Eyüp Ergen tarafından kurulmuştur. 1987 yılında mermer kesme makinaları üretimine başlamıştır. Halen bu makinaların üretimine 30.000 m2 açık alan üzerindeki 7.000 m2 kapalı alanda devam etmektedir.

Bu doğrultuda amacımız, ülkemizde ve dünyada Ergenler Makine denildiği zaman hiçbir olumsuzluğun düşünülmediği, müşteri ilişkilerinin en üst düzeyde tutulduğu, ar-ge çalışmalarının sürekli devam ettiği, gelişime açık, teknolojiyi yakından takip eden, çalışan personeline her türlü maddi ve manevi desteği veren, onların değerini bilen, mühendislik hizmetlerinin üst düzeyde tutulduğu bir firma akla getirerek, firmamızın ülkemizde ve dünyada hak ettiği noktaya ulaşmasını sağlamaktır.

Misyonumuz;

Teknolojiyi yakından takip etmek, can güvenliği ve kaliteyi her zaman ön planda tutmak, müşteri ilişkilerinin en üst düzeyde olmasını sağlamak, çalışanlarına değer vermek, satış sonrası hizmetlerini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, dürüstlüğü prensip edinmek, sektörde adından çok iyi bir şekilde bahsedilen bir kurum olmaktır.


Ergenler Machine Industry was established in 1977 by Hilmi - Kazım - Eyüp Ergen. In 1987, it has started marble cutting machines manufacturing and still keeps on manufacturing in its 30.000 m2 production area. (7.000m2 of it is closed area)

Our vision as Ergenler Machine; Taking place between the best enterprises with it’s high quality and expert team members as always keeping safety forefront,utilizing all facilities of latest technology and non- comprimising quality. Therefore, our objective is ensuring our company to reach the place that it deserves and being a company which is kept in mind that produces safe machines, values customers and it’s employees, carries on R&D studies, capable of development, follows technology and keeps engineering forefront.

Our mission;

Following latest technology, keeping safety and quality forefront everytime, maximizing customer relations, valueing it’s employees, maximizing after sales service and satisfaction, making up justice as a principle, being a very well known company in the sector.